HAKKIMIZDA
MEMNUNIYETINIZ, GURURUMUZDUR!
2002 yılında kurulan firmamız hava ve denizyolu taşımacılığı sektöründe her türlü hizmet ve olanakları bünyesinde barındırmaktadır. Güvenli ve hızlı taşımacılık ilkesini benimsemiş olan firmamız siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için Bahçelievler'de bulunan ana ofisimizde uzman ekip ile sizlere hizmet sunmaktadır. Uzman ekibimiz hoşgörü ve azimle taşımacılık sektörüne hizmet vermektedir
Dünyanın her yerine hava ve denizyolu taşımacılığı yapan Atılım Nakliyat hizmette hiçbir zaman sınır tanımamaktadır. Bu yüzden sektörünün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır. Aynı zamanda IATA, FIATA ve UTIKAD üyesi de olan Atılım Nakliyat, uluslararası sektörde de önemli bir yere sahiptir.


Vizyon
2002 yılından beri her geçen gün büyüyen firmamız, sektörünün vazgeçilmez parçalarından biri olarak hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerlemeye devam ederken, hedeflerimizin gerçekleşmesinde müşterilerimize, iş ortaklarına ve çalışanlarına daha iyisini verme yolunda daima artı değer katan bir lojistik çözüm markası olmak.


Misyon

Bizleri her zaman ileriye taşımayı başaran müşterilerimiz ile durmadan, emin adımlarla çok daha iyi hizmet anlayışı içinde gece gündüz çalışmaya devam ederek siz müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi ile birlikte güvenli ve hızlı ulaşım hizmeti sağlayarak sektörde öncü firmalardan olmak.
Sektörünün öncü firması olan Atılım'ı seçmek için birçok nedeniniz var.


Kalite Politikası

Atılım, dünyanın her yerinde, bir lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, tedarik zincirinin her aşamasında, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına teknolojiyi en doğru ev faydalı şekilde tüm olanaklarını kullanarak, hizmet alternatifleri ve çözümler üretmeyi kendine görev bilmektedir.

 • Müşterileri, iş ortakları ve çalışanları ile bilginin hızlı ve doğru bir şekilde, paylaşılmasını temel ilke edinir.
 • İnsan gücünün bilgisinin ve kalitesinin sürekli geliştirilmesini amaçlar.
 • Sürekli gelişime ve verimliliğe önem verir.
 • İnsanı ve çevreyi korumayı faaliyetlerinin ön koşulu olarak kabul ve taahhüt eder,
 • Tüm projelerde, kalite, sağlık ve güvenlik konularına özen gösterir. Çalışmalarında İşçi Sağlığı, İş Güvenliği ve Çevre performansından kendisini sorumlu hisseder. Hedeflerini yılda bir kez düzenli olarak takip eder.
 • Yaralanmaların ve sağlık bozulmalarının önlenmesi için ilave tedbirleri alır – alınması yönünde çalışmalar yürütür.
 • Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda iş sağlığı ve güvenliği kapsamında yasal mevzuata uygun çalışma şartları sağlar.
 • Çevre mevzuatına uygun çalışma şartları sağlar. 
 • Kaliteyi ulusal ve uluslar arası yasal gerekliliklere uygun tarzda sağlamayı bu doğrultuda çalışmayı taahhüt eder.
 • Bireylerin hak ve kişiliklerine saygı duyar,
 • Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi, hızlı ve doğru çözümleri sunmaya çalışır,
 • İçinde bulunduğu toplumda, faaliyette bulunduğu alanlarda yaşayan insanların değerlerine değer katmak için uğrşır.

Hizmet anlayışımız;
Müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için en doğru ve faydalı bilgiyi, hizmette farklılık yaratma adına özenli bir "proje" haline getirerek çalışır. Konunun uzmanı çalışanların da desteği ile verilecek hizmetin tüm aşamalarını detaylı ele alarak, müşteriye özel çözümler üretir. Doğru ve faydalı bilgi, teknolojinin sağladığı tüm olanakları ile birleştirilerek kaliteli hizmet haline getirilir.

TURKISH CARGO EN ÇOK DESTEK VEREN ACENTA 2. LİK ÖDÜLÜ 2018

İLK 10 IATA ACENTASI ÖDÜL TÖRENİ 2016

Türk üretici ve ihracatçısına, danışman ve çözüm ortağı olma vazifesini yıllardır başarıyla devam ettiren ATILIM ULUS. ARASI NAK.ve DIŞ. TIC. LTD. ŞTİ. Türkiye‘de yerleşik  150 IATA acentası içerisinde 2016  yılında Türk Hava Yolları vasıtasıyla en çok  kargo  taşıyan acenta sıralamasında  ilk 10’da yer alarak ödüle layık görülmüştür. Kurucumuz Abdullah AKHARMAN’a ödülünü Halit ANLATAN Bey takdim etti. Gecede ödül alan % 100 Türk sermayeli sayılı birkaç acentadan olan şirketimiz, millî değerlere olan inanç ve bağlılığını hem bu ödül ile kanıtlamış hem de karşılıklı destek misyonunu yerine getirmiş olmanın gururunu yaşamıştır. Türk Hava Yolları’nın tüm birim ve çalışanlarına teşekkür ediyor 2017 yılında da aynı kararlılık ve tempo ile kendi çıtamızı yükseltmek için çalışacağımızın sözünü veriyoruz.